Kolagen Naturalny - jedyny na świecie polski eliksir młodości

   
Kolagen Naturalny:piękna skóra bez zmarszczki
   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt


 •  

 • Proponujemy Państwu Kolagen Naturalny Unikalna Formuła Q 5-26 w trzech stopniach finalnego oczyszczenia :
 •  
   

 • Platinium - Zalecany przede wszystkim do kosmetyki twarzy i dekoltu.
 • Silver - Zalecany do zabiegów na całym ciele.
 • Graphite - Używany chętnie w gabinetach fryzjerskich i studiach paznokcia jako bardziej ekonomiczny.
 •  

  Kolagen Naturalny Platinium

   

 • Preparat we wszystkich stopniach finalnego oczyszczenia zachowuje te same właściwości i tę samą budowę łańcuchów aminokwasowych o nienaruszonej strukturze włókien kolagenowych

 •  
   

 • Kolagen rybi

 • uzyskał entuzjastyczne oceny specjalistów medycyny przede wszystkim - choć nie tylko - za przełomową w kosmetyce zdolność powodowania przyrostu tkanki skórnej w miejscu jej pomarszczenia.


   
   

 • Reklama kremów do twarzy jest w 75% psychotechniką opartą na kłamstwach, i to kłamstwach bezczelnych. W 20% pobożnymi życzeniami,oczywistą przesadą ,lub swobodnym manipulowaniem faktami. Dopiero pozostałe 5% - nie więcej - jest prawdą przy czym jeszcze prawda ta nie zawsze i nie dla każdego nabywającego kremy pod wpływem reklamy ma pełną wartość.
 • więcej >>
   
   

 • Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną m.in. marszczenia się skóry. Próby stosowania w kosmetyce i implantologii kolagenu początkowo syntetycznego, a później bydlęcego, przyniosły sukces połowiczny dlatego, że nie pozyskano kolagenu biologicznie aktywnego, o łańcuchach aminokwasowych takich samych jak u człowieka.

 •  
   

 • Kolagen, budził wiele emocji już na etapie badań klinicznych, atestacji, dopracowywania formuły i przygotowań do sprzedaży. Potrzeba było kilku lat pracy wielu osób i pokonania licznych barier, aby epokowy wynalazek polskiej nauki - kolagen biologicznie aktywny - przybrał postać gotowego produktu, na który czekał rynek kosmetyki od dawna.

 •  
   

 • Zagraniczne kremy do twarzy wchodzące na rynek światowej kosmetyki zawierają w sobie tylko 5-9 % Naszego Kolagenu.

 •  

  Kolagen Naturalny - rybi żel transdermalny COLWAY - POLSKA SIEĆ KONSUMENCKA

  Kolagen Naturalny - unikalna formuła Q 5-26 to żywe biologicznie aktywne białko dążące do zespolenia się z włóknami białek ludzkich.To szansa na spełnienie się jednego z najstarszych marzeń ludzkości - zatrzymania młodości.

  UWAGA! Kolagen Naturalny od 2012 roku nie jest już wytwarzany dla COLWAY przez INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES. Kolagen Naturalny - Jedyny Kolagen chroniony patentem.

  Zobacz Tutaj Jedyny Patent Kolagenu Naturalnego


  Flagowy produkt Colway - żel transdermalny - Kolagen Naturalny aktywny biologicznie-Unikalna Formuła 5-26, pozostał w Polsce.

  Złożyło się na ten fakt kilka wręcz nieprawdopodobnych przypadków i wielka determinacja dwóch mieszkających po sąsiedzku, w Koleczkowie koło Gdyni, starych wiarusów marketingu sieciowego.

  Dokonali oni sztuki rzadkiego w dziejach aktu sprzedaży - przekonując zarząd Inventii, że ... ma zawiesić negocjacje niesłychanie lukratywnego kontraktu z przedstawicielami światowej korporacji kosmetycznej i powierzyć wyłączną dystrybucję Kolagenu Naturalnego polskiej sieci konsumenckiej, działającej na zasadzie wielopoziomowego marketingu, czyli sprzedaży bezpośredniej. Szkopuł polegał na tym, że ... sieć taka nie istniała. Nie istniały nawet jej zalążki. Oni dopiero mieli zamiar ją stworzyć.

  Po przeprowadzeniu wspólnie z Inventią profesjonalnych badań marketingowych, po analizie efektów sondażowych prób dystrybucji, zawarto kontrkt, który skazywał jedną z jego stron na wielki sukces ... lub całkowite bankructwo.

  W kwietniu 2004 roku, zarejestrowano COLWAY - Spółkę Jawną. Powstał unikalny swą atrakcyjnością, na skalę światowego marketingu, system finansowy. Wydrukowano materiały informacyjne i ulotki reklamowe.

  Czwartego maja 2004 roku w pierwszy roboczy dzień dla Polski budzącej się w Unii Europejskiej, w małym pubie na ulicy Sękocińskiej w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie, informujące o rodzącym się nowym biznesie, na które przyszło ... dwadzieścia kilka osób...

  Niewiele ponad dwa miesiące później, w tejże Warszawie brakowało w czterystuosobowej sali Domu Chłopa krzeseł dla uczestników sieci Colway! Niespełna cztery miesiące później trzy setki najlepszych dystrybutorów i menedżerów zajechało na pierwszy meeting Colway do Ciechocinka, świętować niebywały sukces!

  Sieć liczyła już wtedy tysiące uczestników i posiadała silne grupy w większych miastach Polski. Mimo trudnego temperaturowo okresu dla dystrybucji Kolagenu Naturalnego i mimo sezonu urlopowego - rozwój sieci postępował w tempie arytmetycznym,

  Fenomen ten można wytłumaczyć dwiema głównymi przyczynami. Po raz pierwszy prawdopodobnie w historii światowego networku, do sieci trafił produkt, który odniósłby sukces także sprzedawany wyłącznie w stacjonarnych punktach handlowych, relatywnie tani i sensacyjnie skuteczny. Trafił do marketingu wielopoziomowego drogą dość nietypową, wynikłą z jego specyfiki i pewnych wad, które w sieci zamieniły się na zalety. Drugą przyczyną jest system marketingowy dystrybucji Kolagenu Naturalnego. Nowoczesny ultraliberalny i przyjazny uczestnikom.

  Dlatego do Colway przychodzą ludzie niechętni wcześniej networkom, lekarze, farmaceuci, kosmetyczki, kupcy, studenci, nauczyciele itp. Jak również niewzruszenie dotąd lojalni wobec własnych organizacji - liderzy innych biznesów, z całymi swoimi strukturami.

  Colway wychodzi już poza granicę Polski. Wiele wskazuje na to, że stanie się międzynarodowym marketingiem sieciowym, pierwszym tego rodzaju naszym produktem eksportowym. Wielką trampoliną dla ludzi sukcesu, szczególnie tych którzy mają doświadczenie w przedsięwzięciach podobnych.

  INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES powierzyła dystrybucję swojego flagowego produktu Kolagenu Naturalnego pomorskiej firmie COLWAY, przejmującej od jesieni 2004 wyłączność na handel pierwszym na świecie specyfikiem, powodującym między innymi obiektywny przyrost tkanki skóry właściwej. COLWAY postawił na sieć konsumencką, ogólnoświatową, mającą początek w Polsce.

  Nie oznacza to bynajmniej, że kolagen sprzedawany będzie jedynie metodą: od konsumenta - do konsumenta. System jego dystrybucji otwarty jest tak samo dla hurtowni, drogerii i aptek, jak dla osób działających w marketingu bezpośrednim. Z poszanowaniem cenników obowiązujących równo, wszystkich odbiorców, faworyzuje on jednak dystrybutorów tworzących wielopoziomowe struktury sprzedaży.

  O strategii takiej zadecydowały: wnikliwe badania marketingowe, specyfika produktu oraz życiowe doświadczenia szefów COLWAY, którzy zapragnęli dać polskiej sprzedaży bezpośredniej, mającej dotąd nienajlepszą prasę - pierwszy historycznie towar, nie wymagający "wciskania", gdyż upragniony jest przez większość dorosłej populacji. Tak też się stało.

  Kolagen Naturalny okazał się wielkich hitem, zarówno jako produkt, jak i sposób na własny, beziwestycyjny a lukratywny biznes. Wydarzyły się rzeczy uważane dotąd za niemożliwe, przynajmniej w dystrybucji towaru metodą wielopoziomowego marketingu sieciowego.

  Osoby, które zaangażowały się w budowę struktur sprzedaży COLWAY, już w pierwszym miesiącu zarobiły kilka, a w drugim - kilkanaście tysięcy złotych.
  Rzesza takich menedżerów rośnie, sieć rozwija się arytmetycznie, a stymulują wszystko dwa czynniki: sensacyjny produkt, przebijający bezapelacyjnie wszystko, co dotąd zaistniało kiedykolwiek w MLM, sieciach konsumenckich, sprzedaży bezpośredniej - oraz system marketingowy COLWAY, który (przyznają to nawet najwybitniejsi i najwierniejsi swym organizacjom "sieciowcy" ) - wyznacza zupełnie nowe standardy, nie tylko w polskim, ale i światowym network marketingu!

  Założyciele COLWAY zebrali wszystkie, nawarstwiające się przez czternaście już lat opinie krytyczne o strukturach sieciowych działających w naszym kraju i wyciągnęli z nich bardzo daleko idące wnioski, tworząc marketing z ludzką twarzą, przyjazny uczestnikom, wolny od wszelkich dewiacji. Ultraliberalny system, skonstruowany tak, aby cała marża handlowa znalazła się w sieci, aby wreszcie zarobili na wspaniałym polskim produkcie polscy handlowcy i organizatorzy sprzedaży. Aby praca ludzi była zapłacona, osiągnięte pozycje - rzeczywiście nieutracalne, a reguły biznesu - niemożliwe do zmieniania.

  COLWAY, to pierwszy w historii networku biznes, w którym system finansowy zawarty jest nie w dodatkowych "planach", aneksach, czy innych nie podpisywanych, a zatem zmienialnych dowolnie zapisach - lecz w umowie o współpracy, sygnowanej w dodatku przez Spółkę Jawną.

  COLWAY to pierwsza historycznie sieć, w której cały dochód ze sprzedaży produktów przeznaczony jest do rozdysponowania pomiędzy jej uczestników, gdzie ceny, poziomy rabatowe i prowizyjne ustalono raz na zawsze, gdzie nie ma możliwości prawnej pozbawienia kogokolwiek osiąganego tzw. pasywnego dochodu.


  COLWAY to pierwszy, czysto polski network marketing, w którym nie śnimy snów cudzych, lecz własne, który każdy z uczestników może przenieść do dowolnego miasta i kraju - stając się milionerem.

  RÓŻNICE MIĘDZY SIECIĄ COLWAY, A INNYMI ORGANIZACJAMI MARKETINGU WIELOPOZIOMOWEGO:

  • Jest dostępna tak samo placówkom handlowym, jak i sprzedawcom bezpośrednim, wysyłkowym, internetowym - można sponsorować hurtownie i nawet wielka hurtownia nie ma szans obejścia swojego maleńkiego dostawcy

  • Od nikogo nie żąda wyłącznej lojalności

  • Wszelkie dochody gwarantuje umową

  • Zapewnia prawnie niezmienialność reguł gry

  • Twórcy biznesu odpowiadają własnym majątkiem za realizację umów o współpracy

  • Ceny produktów są dostosowane do polskich kieszeni

  • Rabaty zakupowe sięgają 42%, a prowizje oprócz nich - 28% cen detalicznych

  • Osiąganie tych poziomów jest realniejsze niż gdziekolwiek dotąd

  • Nie nakłada żadnych przymusów zakupowych

  • Nie wymaga dokonania obrotu w żadnym, konkretnym czasie

  • Nie ma "starterów", ani opłat za uczestnictwo

  • Materiały reklamowe i informacyjne nabywa się bez marży, w kosztach wytworzenia

  • Zapewnia menedżerom możliwość odbioru prowizji za każdą złotówkę obrotu ich struktury, poprzez prawo rozdysponowania tego obrotu

  • Nie wymaga praktycznie od nikogo dokonywania sprzedaży detalicznej

  • Nie ma żadnych "punktów", tytułomanii, cech sekty, ani piramidy

  • Zasady są proste i interpretowane na korzyść uczestników sieci

  • Wszystko, cokolwiek wymyślali uczestnicy innych networków, aby wyciągnąć pieniądze z systemu, jest tu dozwolone, a nawet zalecane

  • Początek nie wymaga inwestycji

  • Dla ambitnych istnieją drogi do kariery na skróty

  • Jest to sieć już eksplodująca, a jeszcze nowa, co zapewnia zapoczątkowującym rozwój struktur - bajeczne zyski

  • Nigdy nie będziemy "poprawiać" systemu - bo nie ma już nic do poprawienia, tak korzystnego dla uczestników networku, nie wdrożono dotąd nigdzie na świecie


  ^ do góry


  | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | polska |


   

 • Do rąk Państwa trafia produkt unikalny, o kilkakrotnie większej ilości kolagenu niż zawierają go najdroższe kosmetyki na świecie. Polski Kolagen Naturalny zawiera aż 98% kolagenu
  (w roztworze wodnym lub w masie suchej) oraz elastynę. Natomiast podobne produkty kolagenowe zawierają tylko 5-9% kolagenu.

 •  
   

 • Kolagen Naturalny poddano wnikliwym, wielomiesięcznym testom klinicznym w kilku krajach jednocześnie.
 • Nie uczula
 • Nie podrażnia
 • Nie uzależnia skóry
 • Nie powoduje żadnych działań ubocznych.

 •  
    Zamów Kolagen Naturalny
   
   
 • Zamów Kolagen

 •  
   

 • W ogromnym zalewie reklamy różnych cudownych eliksirów, szczególnie agresywnej w kosmetyce i medycynie, nie jest łatwo uwierzyć, że to właśnie rybi kolagen zatrzyma proces starzenia się naszej skóry,a jeszcze trudniej, że wynaleziono go w Polsce. Tak jednak się stało, zaś przekonacie się Państwo o tym już niebawem, najdosłowniej na własnej skórze !

 •  
   

 • Kolagen pozyskiwany jest z najszlachetniejszych gatunków ryb,odławianych z naturalnych zbiorników i filtrowany fibroinami osnowy jedwabnika morwowego. Preparat całkowicie naturalny
 • bez dodatku barwników
 • bez zapachu.

 •  
   

 • Produkt wytwarzany jest w warunkach laboratoryjnych i dostępny w sterylnych szklanych opakowaniach o pojemności :
 • 15ml
 • 30ml
 • 50ml
 • 100ml
 • 200ml

 • Dla Naszego Dystrybutora nawet o 42% taniej.


   
   

 • Żel Transdermalny jest produktem o tak wielkim potencjale , że wybór koncepcji jego dystrybucji nie był decyzją łatwą. Jest to produkt idealny do dystrybucji w marketingu bezpośrednim. Tak orzekli fachowcy i tego dowiódł niebywały sukces sieci COLWAY już po czterech miesiącach jej działania.

 •  
   

 • Zostań Dystrybutorem Kolagenu Naturalnego >>>>>>>>>>>>>>>

 •  
  Kolagen Naturalny - jedyny na świecie polski eliksir młodości © 2005