Kolagen Naturalny - jedyny na świecie polski eliksir młodości

   
Kolagen Naturalny:piękna skóra bez zmarszczki
   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt


 •  

 • Proponujemy Państwu Kolagen Naturalny Unikalna Formuła Q 5-26 w trzech stopniach finalnego oczyszczenia :
 •  
   

 • Platinium - Zalecany przede wszystkim do kosmetyki twarzy i dekoltu.
 • Silver - Zalecany do zabiegów na całym ciele.
 • Graphite - Używany chętnie w gabinetach fryzjerskich i studiach paznokcia jako bardziej ekonomiczny.
 •  

  Kolagen Naturalny Platinium

   

 • Preparat we wszystkich stopniach finalnego oczyszczenia zachowuje te same właściwości i tę samą budowę łańcuchów aminokwasowych o nienaruszonej strukturze włókien kolagenowych

 •  
   

 • Kolagen rybi

 • uzyskał entuzjastyczne oceny specjalistów medycyny przede wszystkim - choć nie tylko - za przełomową w kosmetyce zdolność powodowania przyrostu tkanki skórnej w miejscu jej pomarszczenia.


   
   

 • Reklama kremów do twarzy jest w 75% psychotechniką opartą na kłamstwach, i to kłamstwach bezczelnych. W 20% pobożnymi życzeniami,oczywistą przesadą ,lub swobodnym manipulowaniem faktami. Dopiero pozostałe 5% - nie więcej - jest prawdą przy czym jeszcze prawda ta nie zawsze i nie dla każdego nabywającego kremy pod wpływem reklamy ma pełną wartość.
 • więcej >>
   
   

 • Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną m.in. marszczenia się skóry. Próby stosowania w kosmetyce i implantologii kolagenu początkowo syntetycznego, a później bydlęcego, przyniosły sukces połowiczny dlatego, że nie pozyskano kolagenu biologicznie aktywnego, o łańcuchach aminokwasowych takich samych jak u człowieka.

 •  
   

 • Kolagen, budził wiele emocji już na etapie badań klinicznych, atestacji, dopracowywania formuły i przygotowań do sprzedaży. Potrzeba było kilku lat pracy wielu osób i pokonania licznych barier, aby epokowy wynalazek polskiej nauki - kolagen biologicznie aktywny - przybrał postać gotowego produktu, na który czekał rynek kosmetyki od dawna.

 •  
   

 • Zagraniczne kremy do twarzy wchodzące na rynek światowej kosmetyki zawierają w sobie tylko 5-9 % Naszego Kolagenu.

 •  

  Kolagen Naturalny - Kosmetyki Colway

  Kolagen Naturalny - unikalna formuła Q 5-26 to żywe biologicznie aktywne białko dążące do zespolenia się z włóknami białek ludzkich.To szansa na spełnienie się jednego z najstarszych marzeń ludzkości - zatrzymania młodości.

  Krem na dzień Krem na noc Peeling Tonik
  Historia Cennik Stosowanie

  DZIAŁANIE I STOSOWANIE

  Prawdopodobnie nie zdarzyło się jeszcze w dziejach, by firma dystrybuująca lub produkująca kosmetyki publikowała tego rodzaju broszurę - i to w załączeniu do serii produktów, które przecież chce sprzedać. My postanowiliśmy podjąć to ryzyko. Czynimy to dlatego, że COLWAY nie stosuje i nie ma zamiaru stosować reklamy medialnej swoich produktów. Opieramy się wyłącznie na sieci konsumenckiej użytkowników - dystrybutorów, zaś naszą jedyną formą promocji jest orędownictwo konsumenckie, czyli szczere polecenie naszego produktu przez osobę z niego zadowoloną następnej osobie.

  Ponieważ zatem o dalszym sukcesie rynkowym kosmetyków znajdujących się w tym zestawie zadecydujesz Ty, Szanowna Konsumentko, a nie działania reklamowe, zaczniemy od zdradzenia pierwszego sekretu kosmetologii:

  REKLAMY KOSMETYKÓW PRZEWAŻNIE KŁAMIĄ!
  REKLAMY KREMÓW PRZECIWZMARSZCZKOWYCH KŁAMIĄ PRAKTYCZNIE ZAWSZE!


  Obiecują nabywcom zanikanie istniejących zmarszczek, czego nigdy żaden krem sprawić nie zdołał. Trików jest wiele. Kremy bywają "inteligentne", "dostępne tylko w aptekach", "ekologiczne", a także energizujące, wytwarzane z wody polodowcowej, w technologii NASA, z nanoproduktów, holistycznie, lub z udziałem różnych cudownych substancji (przykładowy wybór z reklamy tylko w Polsce, tylko w okresie VI - VIII 2006): Asebiol, Eijitsu (japońska mandarynka) Agar - Agar, Algi (czerwone, birmańskie, olbrzymie, hawajskie, modyfikowane) Alkany, Lauryny, Mirastyna, Architektyl, Bioaddase, Trehalose S, Cybet, Eledeina, Propandiol, Bolus Alba, Koloidy, Oczar wirginijski, Celadon, Rozmaryn, Drzewo herbaciane, Densyfina, Kasztanowiec, Wiórki panamskie, Jojoba, Kwas (winowy, sorbowy, urokanowy, gamma - amino masłowy) Lawenda, Longoza, Pestki pigwy, Czekolada, Paczula, Szyper, Bułgarska Róża, Fangipani, Ambra, Strywektyna, Siegesbeckia, Matryca Peptydowa, Euglena, Alfalfa, Łoczyga, Kinetyna, Argirelina, Malina Moroszka, Dziki Bratek, Aquapotyna 3, Niosomy, Olbrot, Makadamia, Woda "żywa", Wyciąg z (ciecierzycy, sosny patagońskiej, trawy morskiej) i dziesiątki mieszanek chemicznych o trudnych nazwach lub roślin, o których nikt przedtem nie słyszał...

  Czy naprawdę odbiorcy reklamy w to wierzą?

  Najpewniej tak, przynajmniej w jakiejś części, bo inaczej rynek reklamy kosmetyków nie byłby oceniany globalnie na prawie 100 miliardów (!) USD...

  Prawda jest Szanowna Konsumentko o wiele bardziej prozaiczna. Bez względu na to, jak zasłużona marka firmuje krem do twarzy, składa się on zawsze z substancji bazowych (woda, tłuszcze, estry, gliceryna, glikole) i emulgatorów, którymi w lepszej jakości kremach mogą już być substancje powierzchniowo czynne np. witaminy, biotyna, nienasycone kwasy tłuszczowe, pantenol, ekstrakty roślinne, flawonoidy i inne.

  Czym zatem różni się krem za 10 zł od kremu za 1.000 zł?

  Otóż różnic może być wiele. Przede wszystkim składnikami. Krem za 10 lub nawet 50 zł nie zawiera na pewno nośników (transporterów) witamin w głąb skóry. Nie należy spodziewać się w nim również substancji aktywnych nowej generacji i wysokiej jakości, w ilościach procentowo znacznych, gdyż te są po prostu drogie. Substancji tych nie ma jednak w kosmetologii zbyt dużo.

  Jeszcze mniej jest wyciągów roślinnych o sprawdzonej klinicznie skuteczności. Dlatego radosna twórczość autorów nazewnictwa komponentów kremowych, to najczęściej zwykły szum informacyjny. Każda firma kosmetyczna, chcąca przetrwać w walce konkurencyjnej, zmuszona jest dwa razy do roku wprowadzać nowość i raz na dwa lata hit, najlepiej w postaci całej serii produktów. Dlatego fantazje i kłamstwa w promocji i reklamie przekroczyły już przed wielu laty granice prawdopodobieństwa i nawet dobrego smaku.

  Czy krem za 1.000 zł jest sto razy lepszy od kremu za 10 zł?

  Niestety nie. Co najmniej 80% jego ceny, to marża i koszt kampanii reklamowej, tym większy, im dostojniejszy koncern za kampanią tą stoi. Jednakże w kosmetykach opartych o składniki najwyższej jakości można się spodziewać jako podłoża delikatnych olejków oraz wyselekcjonowanych i sprawdzonych wyciągów roślinnych, podczas gdy kremy tanie, to zazwyczaj po prostu olej mineralny, lanolina, aromat i kilka słodkich głupstw na etykiecie.

  Ekskluzywne kosmetyki wyróżniają się uczciwą procentowo zawartością skutecznych substancji aktywnych i skomplikowanym systemem nośników transportujących je w głąb skóry. Posiadają aksamitną konsystencję, piękną barwę i miły zapach. Pamiętać należy wszak o jednym: bez względu na cenę i obietnice reklamowe - nie istnieje obecnie na rynku krem o bezspornie dowiedzionej zdolności likwidacji istniejącej już zmarszczki w skórze!

  Czy warto zatem w ogóle inwestować w kosmetyki? Bezwzględnie tak. Ale z rozsądkiem, przyglądając się ich składowi, a nie sloganom je zachwalającym. Kierując się własnym zadowoleniem z użytkowania.

  COLWAY wprowadził na rynek w 2004 roku szczególny produkt o nazwie Kolagen Naturalny. Zarejestrowany jako kosmetyk, dość trudno jednak mieści się w tej grupie towarowej. Próżno by bowiem poszukiwać we współczesnej kosmetyce produktu raptem czteroskładnikowego (woda, białko, kwas mlekowy, parabeny). Jest to w istocie preparat białkowy o naturalnej (bez udziału substancji żelujących) konsystencji żelowej, którą utrzymuje jednak tylko do granicznej temperatury życia spiralnych struktur białkowych, do 26oC. W odróżnieniu od wszystkich kosmetyków świata, jest to preparat żywy, biologicznie aktywny i dotykający przyczyn, a nie skutków starzenia się skóry. Systematyczna aplikacja zapewnia zatrzymanie procesów degradacyjnych w wytwórstwie kolagenu własnego przez fibroblasty na całe lata. Polski kolagen, pozyskiwany ze skór rybich jest bezspornie rzeczywistym serum przeciwzmarszczkowym, kosmetykiem rozwiązującym dziesiątki problemów dermatologicznych i sensacją na skalę światową!

  Kolagen Naturalny jest pilotem i produktem najważniejszym w serii kosmetycznej COLWAY. Pozostałe kosmetyki były przez półtoraroczne badania dostosowywane biotechnologicznie do tego, by przede wszystkim wspomagać działanie czystego kolagenu na skórę. Są to jednak również wyroby najprzedniejszej jakości. Dzięki możliwości wymiany barterowej za liofilizowany kolagen, uzyskaliśmy dostęp do najnowszych biotechnologii, do komponentów i substancji aktywnych wchodzących w skład najbardziej obecnie ekskluzywnych kosmetyków na świecie. Nasi Klienci otrzymują je w cenach niewspółmiernie niższych niż porównywalne jakościowo specyfiki promowane od niedawna na rynkach światowych.

  Należy tu uczciwie powiedzieć, że kolagen przed dodaniem do kosmetyków zostaje poddany liofilizacji (odwodnieniu), tym samym nie można mówić o zachowaniu jego struktury spiralnej i życiu białkowym. Takiego, żywego białka możesz poszukiwać Szanowna Konsumentko jedynie w hydrolizacie kolagenowym, czyli w przodującym produkcie serii - Kolagenie Naturalnym Q 5-26 Inventia.

  Nie zmienia to faktu, że udział peptydów białka rybiego w składzie kremów i peelingu jest triumfalnym powrotem kolagenu do kosmetologii, zapoczątkowanym w Polsce. W momencie promocji tych produktów, na świecie wytwarzano tylko trzy serie kosmetyczne suplementowane kolagenem rybim, z czego dwie zaliczały się do ekskluzywnych.

  Jakie są zatem pewne sposoby na pozbycie się zmarszczek, na odmłodzenie twarzy, zatrzymanie procesu starzenia się skóry? Najuczciwsza odpowiedź zaprzeczająca wszelkiej kosmetycznej reklamie, brzmi: Nie ma takiego sposobu...

  Jednakże :

 • można wypełnić istniejącą zmarszczkę na 6-8 miesięcy implantem kolagenu bydlęcego - zabieg jest skuteczny, bardzo drogi i trudny do wykonania w Europie

 • optycznie naprężyć zmarszczkę na czas 4-6 miesięcy, ostrzykując ją botuliną (jadem kiełbasianym), istnieje pewne ryzyko zakodowaniagrymasów zwanych "efektem Breżniewa" - ceny tych zabiegów stają się przystępne

 • ostrzykiwać skórę preparatami Restylane, Perlane, Juvederm, Hyloform, JAL system, New Feel, alkoholem poliwinylowym,embrioblastami lub wypełniaczami trwałymi np: Aquamid, Artecol - wszystkim tym zabiegom towarzyszą opinie od entuzjastycznych, po bardzo krytyczne

 • dokonać dembrazji chirurgicznej, mechanicznej, fenolowej lub laserowej (zabieg w znieczuleniu, zaciera istotnie drobne zmarszczki ale wyłącza z życia towarzyskiego na kilkanaście dni )

 • poddać się serii zabiegów jonoforezy (skuteczność powyżej 12-15 sesji)

  Są to wszystko zabiegi mniej lub więcej inwazyjne, ale dla osób niecierpliwych jedyne dostępne. Przynoszą lepsze lub gorsze efekty w czasie 1-5 tygodni i dla wielu kobiet warte są każdej ceny...

  Co pozostaje kobietom nie dysponującym jednorazową kwotą 600-4000 zł i czasem, którego żądają zabiegi inwazyjne?

 • po pierwsze - cierpliwość
 • po drugie - stosowanie 1-2 x w tygodniu peelingu
 • po trzecie - nasycenie skóry min. 2 x dziennie czystym kolagenem
 • po czwarte - używanie ponadstandardowych kremów
 • po piąte - zmiana zwyczajów żywieniowych lub suplementacja diety

  Zauważcie Szanowne Konsumentki, że COLWAY nie sprzedaje cierpliwości, żywności, ani suplementów diety. Mamy natomiast silny nawyk mówienia prawdy o efektach kosmetycznych.

  Kolagen Naturalny jest przełomem w światowej kosmetologii. Efekt jego działania na kondycję skóry jest absolutnie pewny. Ale pod pewnymi warunkami. Proces całkowitej wymiany kolagenu w skórze ludzkiej trwa 100-130 dni - i przed upływem tego czasu nie należy oczekiwać spektakularnych efektów kuracji Kolagenem Naturalnym. Nastąpi nawilżenie, "rozświetlenie", "zbrzoskwinienie" skóry, ale pierwszego obiektywnego efektu redukcji zmarszczek należy oczekiwać najwcześniej w czwartym miesiącu aplikacji preparatu.

  Jest to uwarunkowane dodatkowo prawidłowym metabolizmem w organizmie kwasu askorbinowego (wit. C). Osoby z obniżonym poziomem tej witaminy ( np. palacze tytoniu ) muszą się liczyć z nieskutecznością aplikacji kolagenu, o ile nie suplementują swojej diety kwasem askorbinowym.

  Ogromne znaczenie dla syntezy kolagenu wytwarzanego przez fibroblasty i chondrocyty, a także dla skuteczności kolagenu rybiego aplikowanego transepidermalnie ma dieta użytkownika tego preparatu.

  Po raz kolejny pójdziemy "pod prąd" w tej publikacji, gdyż podany niżej jadłospis w wielu punktach nie koreluje z popularnymi wśród kobiet dietami: Montignac, "1000 kalorii", Cambridge i podobnymi, ale nie ma na to rady.

  Produkty żywnościowe w naszej diecie n i e b y w a l e przyspieszające absorbcję przez fibroblasty aplikowanego naskórnie Kolagenu Naturalnego to:

 • wszystkie absolutnie bogate w witaminę C (szczególnie w lewoskrętną, łatwiej przyswajalną formę kwasu askorbinowego)

 • buraki i inne warzywa czerwone zawierające krzem

 • cebula i inne warzywa zawierające siarkę

 • czarne jagody

 • pestki dyni

 • kasza gryczana

 • skórka kurczaka

 • żelatyna wieprzowa (golonka, nóżki)

 • łosoś i tuńczyk

 • papryka

 • płatki owsiane

 • ziele skrzypu

 • soja

 • wiśnie

 • wątroba cielęca i drobiowa

 • marchew

 • morele

 • figi

 • kiełki i zarodki pszenicy

 • banany

 • Cokolwiek Szanowna Konsumentko o tym myślisz, nie możesz przejść obojętnie wobec faktu, że informację tą uzyskujesz od firmy handlowej, która sprzedała Ci krem.

  NIE ISTNIEJE NA ŚWIECIE KREM
  SKUTECZNIE ODŻYWIAJĄCY SKÓRĘ WŁAŚCIWĄ!


  Jest to możliwe jedynie w odniesieniu do naskórka (epidermy) i zdolność ta charakteryzuje jedynie kosmetyki posiadające w swym składzie odpowiednią ilość substancji aktywnych i nośników (transporterów).

  Skórę należy odżywiać od wewnątrz, a nie od zewnątrz i najskuteczniejszym na to sposobem jest stosowanie diety sprzyjającej produkcji i serwisowi kolagenu przez fibroblasty. Jeżeli z różnych przyczyn diety takiej nie możemy w sposób zdyscyplinowany i konsekwentny wdrożyć, to należy konsumować jej suplementy dostępne w aptekach, a przede wszystkim witaminę C.

  Jest to kolejny, docierający dopiero do świadomości konsumenckiej sekret kosmetologii. Pragniemy zapewnić Cię Szanowna Konsumentko, że właściwe odżywianie skóry od wewnątrz, a przede wszystkim zapewnienie jej prawidłowej przemiany metabolicznej kwasu askorbinowego, połączone ze stosowaniem Kolagenu Naturalnego i kosmetyków serii COLWAY gwarantuje odmłodzenie Twojej skóry na poziomie komórkowym i spowolnienie procesu jej starzenia na całe lata.

  W odróżnieniu od obietnic reklam firm kosmetycznych, piszemy to z pełną odpowiedzialnością za wypowiedziane słowa.

  Prawda jest brutalna. Pomiędzy 25-tym, a 30-tym rokiem naszego życia komórki kodujące zegar biologiczny - fibroblasty, spowalniają procesy produkcji i serwisowania kolagenu. Główną obiektywną przyczyną decydującą o tym, że marszczy się ludzka skóra jest coraz rzadsza siatka proteinowa włókien kolagenowych, które wiążą wodę i inne substancje odpowiedzialne za jej gładkość. Inne czynniki są wtórne. Kosmetologia od kilkudziesięciu lat poszukuje na to recepty i tyleż lat walczy ze skutkami.

  Mamy w Polsce produkt będący przełomem w kosmetologii. Kolagen Naturalny uderza w przyczynę, nie w skutki. Stymuluje fibroblasty do opóźnienia ich przejścia na emeryturę.

  Jest to produkt trudny w dystrybucji. Żywe białko, niezwykle czułe na temperaturę nie pozwala na sprzedaż w tradycyjnym systemie: wytwórnia - hurtownia - sklep - klient. Kosmetyki będące jego pochodną, oczywiście można tak dystrybuować. Postanowiliśmy jednak zachować konsekwencję i pójść drogą wyznaczoną przez lokomotywę serii - Kolagen Naturalny.

  Zachęcamy Cię Szanowna Konsumentko do zainteresowania się nie tylko naszymi produktami, ale i możliwością ich dystrybucji z zyskiem. Służy temu System Marketingowy Colway.

  Przeznaczamy całą część ceny detalicznej, przewidzianą w dystrybucji tradycyjnej na koszty reklamy i marże pośredników - dla Sieci Konsumenckiej Colway. Każdy konsument nabywający produkty w ilości przekraczającej osobiste zapotrzebowanie, otrzyma stosowny rabat, zaś osobom postrzegającym potencjał tkwiący w produktach bazujących na polskim, aktywnym biologicznie, rybim kolagenie proponujemy biznes dystrybucyjny, czyli przychód pasywny w postaci prowizji za obroty stworzonych struktur sieciowych sprzedaży. Dla wszystkich otwarta jest możliwość nawiązywania dochodowych kontaktów eksportowych.

  Prosimy o ponowny kontakt z naszym Dystrybutorem, u którego nabyłaś Szanowna Konsumentko ten unikalny zestaw kosmetyków.  ^ do góry


  | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | polska |


   

 • Do rąk Państwa trafia produkt unikalny, o kilkakrotnie większej ilości kolagenu niż zawierają go najdroższe kosmetyki na świecie. Polski Kolagen Naturalny zawiera aż 98% kolagenu
  (w roztworze wodnym lub w masie suchej) oraz elastynę. Natomiast podobne produkty kolagenowe zawierają tylko 5-9% kolagenu.

 •  
   

 • Kolagen Naturalny poddano wnikliwym, wielomiesięcznym testom klinicznym w kilku krajach jednocześnie.
 • Nie uczula
 • Nie podrażnia
 • Nie uzależnia skóry
 • Nie powoduje żadnych działań ubocznych.

 •  
    Zamów Kolagen Naturalny
   
   
 • Zamów Kolagen

 •  
   

 • W ogromnym zalewie reklamy różnych cudownych eliksirów, szczególnie agresywnej w kosmetyce i medycynie, nie jest łatwo uwierzyć, że to właśnie rybi kolagen zatrzyma proces starzenia się naszej skóry,a jeszcze trudniej, że wynaleziono go w Polsce. Tak jednak się stało, zaś przekonacie się Państwo o tym już niebawem, najdosłowniej na własnej skórze !

 •  
   

 • Kolagen pozyskiwany jest z najszlachetniejszych gatunków ryb,odławianych z naturalnych zbiorników i filtrowany fibroinami osnowy jedwabnika morwowego. Preparat całkowicie naturalny
 • bez dodatku barwników
 • bez zapachu.

 •  
   

 • Produkt wytwarzany jest w warunkach laboratoryjnych i dostępny w sterylnych szklanych opakowaniach o pojemności :
 • 30ml
 • 50ml
 • 100ml
 • 200ml

 • Dla Naszego Dystrybutora nawet o 42% taniej.


   
   

 • Żel Transdermalny jest produktem o tak wielkim potencjale , że wybór koncepcji jego dystrybucji nie był decyzją łatwą. Jest to produkt idealny do dystrybucji w marketingu bezpośrednim. Tak orzekli fachowcy i tego dowiódł niebywały sukces sieci COLWAY już po czterech miesiącach jej działania.

 •  
   

 • Zostań Dystrybutorem Kolagenu Naturalnego >>>>>>>>>>>>>>>

 •  
  Kolagen Naturalny - jedyny na świecie polski eliksir młodości © 2005